akce

GAMEstorming

WORKSHOP

Datum akce: 26. 08. 2019

Originální nápady vyplaví na povrch dobrá hra, tvrdí Ivo Spilka 

Také si lámete hlavu nad tím, jak z lidí dostat nápady, jež posunou podnikání mílovými kroky před konkurencí? 

„Co mají opravdu dobré hry společného?“ zamýšlí se Ivo Spilka nad fenoménem poslední doby – game-stormingu.

„Jsou to jasná a snadno pochopitelná pravidla, napětí, překvapivá pointa. To všechno dokáže lidi pohltit do takové míry, že zapomenou na čas a chtějí vyhrát – jako malé děti! A právě tento stav, kdy jsme na chvilku zase malými dětmi, které mají neuvěřitelnou fantazii a pro které i ta největší překážka má jednoduché řešení, jak ji překonat, nám pomáhá přinášet na svět úžasné nápady.“

„Existuje pár her, které zafungují bezpečně, kdykoli potřebujeme něco vymyslet,“ reaguje Ivo, když se ho ptám, kde takové hry brát. „Tebe ale patrně zajímá, zda takovou hru můžeme vymyslet sami, že?“ provokuje. „Pro ty, kteří pochybují o své kreativitě, mám dobrou zprávu: Existují způsoby, jak takové hry pro pracovní týmy vytvářet… A ty si na našem workshopu vyzkoušíme…,“ láká Ivo.

A co vy?

Jak jste na tom s vedením workshopů? Používáte tradiční způsoby facilitace, jako je například klasický brainstorming, anebo pracujete i s jinými technikami? Jak při tom zapojujete smyslové vnímání? Znáte nějaké kreativní hry? Podívejte se s námi na vedení tvůrčích dílen a řešitelských workshopů trochu jinak!

Více informací o harmonogramu workshopu upřesníme.

Co vás to bude stát?

Pro členy CAFIN je diskuzní panel zdarma.

* Neplatí pro základní členství.

Pro ostatní CAFIN cena 3.500 Kč + DPH.

Počet účastníků je omezen.

Další zprávy z této kategorie