Akce

a
akce
 

Zajímá Vás, jaké má úskalí sestavování rozpočtu Evropské unie? Jak se sestavuje víceletý finanční rámec EU? Nenechte si ujít pracovní snídani s europoslankyní Martinou Dlabajovou.

a
akce
 
KONFERENCE Datum akce: 23.10.2018 Místo konání akce: Hotel Duo Praha Ať již přijdete již po páté, nebo úplně poprvé, letošní ročník konference IT pro FINANCE vám přinese zcela nové příběhy využití SW nástrojů pro řízení financí. Přihlaste se již nyní, ať vám neuteče: 10 inspirativních IT př...
a
akce
 

ACCA & CAFIN & Microsoft Vás zve na Business Breakfast.

a
akce
 

 Po dvou letech připravil CAFIN již 10. ročník Controllingového panelu - průzkumu jehož cílem je zjistit stav a trendy v controllingu českých a slovenských podniků.

 

a
akce
 

Ve dnech 14. – 15. 6. 2018 se uskuteční oblíbených a tradičních 24 hodin s CAFINem. Co jsme pro vás tentokrát připravili?

a
akce
 

Treasury Fórum je konference určená pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky, které jsou partnerem treasurerů, či poskytovatele finančních služeb. Pořadatelem je celý článek

1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>
© 2017 Česká asociace pro finanční řízení, z.s. (CAFIN)
www.cafin.cz
RSS Kanály     Newsletter     LinkedIn     Napište nám